https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Punkty ładowania pojazdów elektrycznych - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Punkty ładowania pojazdów elektrycznych

publikacja: 17 marca 2021

Rozwój elektromobilności w Polsce, czyli transportu samochodowego opartego na pojazdach elektrycznych przyspieszył.

Ten trend jest widoczny na całym świecie, mimo że dla większości państw proces wprowadzania pojazdów elektrycznych stanowi wyzwanie zarówno organizacyjne, jak i techniczne. Obserwując jednak sytuację na globalnym rynku można śmiało stwierdzić, że rozwój elektromobilności zapowiada się bardzo dynamicznie.

Nadążając za tym trendem nasz klient Michelin Polska S.A. w Olsztynie przechodzi na transport samochodami elektrycznymi. Wymiana floty rozpoczęła się od zakupu dwóch samochodów Renault ZOE. Kolejne samochody przyjadą do fabryki jeszcze w tym roku. Docelowo transport wewnętrzny i zewnętrzny będzie się odbywał takimi pojazdami. Koncern dba o zrównoważony rozwój uwzględniając zarówno aspekty biznesowe, jak również równowagę z otoczeniem, co przekłada się na dbanie o środowisko. Dlatego firma w pierwszym kroku zdecydowała się na wymianę obecnej, wewnętrznej floty samochodowej z silnikami diesla i benzynowymi na ekologiczne, czyli elektryczne. Czytaj dalej ...

Jacek Petaś | Inżynier serwisu
Partner Serwis Sp. z o.o.  | Oddział w Olsztynie

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x