https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Awaria transformatora - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Awaria transformatora

publikacja: 02 listopada 2022

Kolejny przypadek awaryjny w realizacjach Partner Serwis.

Na warsztat Partner Serwis od stałego klienta z branży samochodowej przyjechał transformator o mocy 2500-855kVA, który wymagał szybkiej naprawy. W tym przypadku 'strzeliło' w uzwojeniu jednej z kolumn.  W ramach remont transformatora wymieniono uszkodzone uzwojenia jednej kolumny strony pierwotnej i wtórnej, uzwojenia dwóch pozostałych kolumny zostały poddane konserwacji.

Klient zdecydował się przy tej awarii na bardziej zaawansowaną konserwacja transformatora w ramach której przeglądnięto przełącznik zaczepów, wykonano konserwację przepustów izolatorowych DN i GN z wymianą uszczelek gumowych, uzupełniono nakrętki sworzni izolatorów GN, wyregulowano iskierniki, uzupełniono śruby uziemiające, udrożniono olejowskaz, sprawdzono stan blach rdzenia, przeglądnięto połączenia lutowane, wymieniono uszczelnienie pokrywy i kadzi, wymieniono olej oraz pomalowano pokrywę i kadź transformatora.

Wraz z transformatorem na warsztat trafił dławik piecowy 1730-1480-1350kVA. W przypadku tego urządzenia wymagana była jedynie wymiana uszczelnienia pomiędzy kadzią, a pokrywą. Przegląd nie wykrył żadnych innych istotnych uszkodzeń wymagających naprawy. Zatem wymieniono olej i pomalowano kadź oraz pokrywę.

Dowiedz się więcej o remontach transformatów w Partner Serwis.

Obserwuj #PartnerSewis

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Grzegorz Maciosowski
Dyrektor Oddziału Serwisu w Dąbrowie Górniczej
601 097 864grzegorz.maciosowski@grupapartner.pl

Jakub Wesołowski
Dyrektor Oddziału Serwisu w Legnicy
501 445 108jakub.wesolowski@grupapartner.pl

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x