https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Kompleksowa konserwacja elektromagnesu - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Kompleksowa konserwacja elektromagnesu

publikacja: 07 grudnia 2022

Partner Serwis wykonuje serwis wszelkiego rodzaju elektromagnesy przemysłowe, w tym chwytniki elektromagnetyczne i separatory elektromagnetyczne zarówno z cewkami w zalewie bądź bez zalewy, wykonanymi z miedzi i z aluminium, w zakresie generalnych remontów, przeglądów i konserwacji, modernizacji układów przepięciowych, wzmocnienia ochrony przepięciowej, naprawy części mechanicznej, czy też dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Ten konkretny elektromagnes pracuje na co dzień w ciężkich warunkach zakładów przetwarzania materiałów wydobywczych z kopalni. Remont elektromagnesu w warsztatcie Partner Serwis wykonano 6 lat temu i przez cały ten okres urządzenie działało bezawaryjnie.

Prace serwisowe rozpoczęto oczywiście od diagnostyki elektromagnesu, a następnie od kompletnego demontażu. Korpus urządzenia został oczyszczony z rdzy, ponownie zabezpieczony antykorozyjnie razem z pokrywą i pozostałymi elementami. Oczywiście wykonano nową izolację cewek z impregnacją. Wykonano przegląd wentylatora promieniowego elektromagnesu i jego napędu elektrycznego o mocy 15kW, który wymagał przeczyszczenia i konserwacji. Wyczyszczono zewnętrzne radiatory elektromagnesu. Oczywiście po zakończeniu montażu odświeżono malowanie urządzenia.

Obserwuj #PartnerSewis na LinkedIn

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x