https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Naprawa i diagnostyka maszyn elektrycznych - Partner Serwis
Expand sidebar

Remonty maszyn elektrycznych

WSPÓŁPRACUJESZ Z WIELOMA DOSTAWCAMI USŁUG SERWISOWYCH DO MASZYN ELEKTRYCZNYCH W TWOIM ZAKŁADZIE?

POSZUKUJESZ KOMPLEKSOWEGO DOSTAWCY?

Warsztaty Partner Serwis wykonują szeroko rozumiany serwis - naprawy, przeglądy, konserwacje, remonty silników elektrycznych, remonty generatorów i remonty innych maszyn elektrycznych w klasie F i H  w przedziale mocy do 20MVA i napięciu do 1,5kV dla prądu stałego oraz 10,5kV dla prądu zmiennego.

Mogą to być maszyny komutatorowe, pierścieniowe jak i specjalnego wykonania. Oprócz serwisu i remontów maszyn głównych, oferujemy remonty i serwis elektronicznych lub elektrycznych urządzeń będących ich integralną częścią. To zapewnia klientowi możliwość kompleksowego wykonania remontu w jednym warsztacie i w ramach jednego zlecenia. Możliwe jest również wykonanie remontu w miejscu zainstalowania.

Remonty maszyn elektrycznych obejmują następujące urządzenia :

Dodatkowo oferujemy usługi transportu, demontażu, montażu i ustawiania z użyciem sprzętu laserowego oraz pełną diagnostykę remontowanych maszyn.

Remont silnika elektrycznego

Naprawa silnika elektrycznego może obejmować następujące czynności:

 • badania i remonty pakietu,
 • pełną diagnostykę silników z diagnostyką węzła komutacyjnego,
 • napawanie, obróbkę, legalizację i wymianę wałów,
 • wylewanie i obróbkę panewek,
 • wymianę łożysk,
 • produkcję cewek w klasie izolacji F lub H,
 • przezwajanie silnika elektrycznego,
 • remonty i produkcję komutatorów i pierścieni ślizgowych,
 • wykonawstwo i regenerację części mechanicznych silnika,
 • wyważanie statyczne i dynamiczne,
 • dostawę części zamiennych,
 • remonty i serwis urządzeń zasilających,
 • doradztwo techniczne.

Partner Serwis posiada niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania remontów silników elektrycznych budowy przeciwywbuchowej (Ex).

Wykonywane są również przeglądy i remonty silników elektrycznych zainstalowanych w strefach gazo niebezpiecznych w przemyśle chemicznym, górnictwie i innych. Naprawa silnika elektrycznego dokonywany jest w jednym z warsztatów Partner Serwis, a w szczególnych wypadkach w zależności od zakresu prac naprawa silnika elektrycznego może być wykonana w ramach serwisu obiektowego.

Przygotowywane są raporty z diagnostyki stanu technicznego silnika przed i po remoncie. Naprawy silników elektrycznych i diagnostyka silników elektrycznych mogą być realizowane w warsztacie Partner Serwis jak i w ramach serwisu obiektowego. W ramach usług ryczałtowych kompleksowego serwisu układów napędowych lub utrzymania ruchu silników elektrycznych możliwe jest objęcie stałym nadzorem i działaniami prewencyjnymi silnika, czy też grup silników elektrycznych. 

Sprzedaż silników elektrycznych

Norster oddział systrybucji Partner Serwis jest oficjalnym partnerem i dostawcą silników elektrycznych producentów takich jak: SIEMENS, WEG, NIDEC.

Norster oddział systrybucji Partner Serwis zapewnia dostępność silników niskiego napięcia (nn) oraz średniego napięcia (SN) od mocy 0,09kW do mocy kilku megawatów. Bliska współpraca z producentami pozwala na dostawę silników pod specjalne wymagania klienta w wymaganym czasie. Silniki spełniają wszystkie wymagane normy i dyrektywy europejskie. Dodatkowo dostępne są wykonania specjalne na rynki inne niż UE – USA, Brazylia, Azja itp.

Norster oddział systrybucji Partner Serwis dostarczyło i sukcesywnie dostarcza silniki elektryczne do wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce. Od największych zakładów produkcyjnych jak KGHM, International Paper, Michelin jak również do producentów maszyn i urządzeń (producentów pomp, wentylatorów, agregatów hydraulicznych itd).

W ofercie Norster oddział systrybucji Partner Serwis  znajdują się:

 

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Do pobrania:Folder reklamowy: Remonty i diagnostyka maszyn elektrycznych
Rozmiar: 2.26MB
Certyfikat GIG dot. oceny zdolności do remontów silników EX
Rozmiar: 563.84kB
Referencje: Remonty silników elektrycznych i remonty generatorów - Synthos Dwory Sp. z o.o.
Rozmiar: 74.98kB
Referencje: Remonty silników elektrycznych - PGNiG S.A.
Rozmiar: 99.83kB
Referencje: Remonty wirników i stojanów - KGHM Polska Miedź S.A. ZG Lubin
Rozmiar: 87.26kB
Referencje: Wykonanie czynności serwisowych związanych z utrzymaniem ruchu silników elektrycznych oraz innych urządzeń indukcyjnych (spawarki, motoreduktory, silniki nietypowe, transformatory itp.) - KGHM PM S.A. HM Legnica
Rozmiar: 112.11kB
Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x