https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Laur Białego Tygrysa Polskiej Energetyki 2017 dla Partner Serwis - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Laur Białego Tygrysa dla Partner Serwis

publikacja: 22 listopada 2017

Partner Serwis zostało wyróżnione Laurem Białego Tygrysa Polskiej Energetyki za realizację modernizacji silników elektrycznych magnesami trwałymi.

Laur Białego Tygrysa to prestiżowe wyróżnienie przyznawane nieprzerwanie od 1997 roku, czyli  21 lat przez energetyków dla energetyków. Jest to symbol uznania dokonań i wkładu w rozwój polskiej energetyki przez samą branżę energetyczną w Polsce. Laury przyznawane są wybitnym osobistością świata energetyki jak i firmą działającym w tej branży.

XXI Gala Laureatów odbyła się 16 listopada, przy okazji X Konferencji ENERGETYKON, w Centrum Energetyki AGH w Krakowie. Jak co roku polskim energetykom, naukowcom i praktykom, którzy posiadają udokumentowany wkład w rozwój sektora laury przyznaje kapituła złożona z dotychczasowych laureatów, natomiast laury dla firm, które wprowadziły nowe rozwiązania do branży laur przyznaje jury składające się z wybitnych naukowców i praktyków pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Wojciecha Nowaka, dyrektora Centrum Energetyki AGH.

Osiągnięcie Partner Serwis zostało uznane za innowacyjne udokumentowane rozwiązanie techniczne - modernizację silnika, która jest doskonałą alternatywą dla zakupu nowych silników energooszczędnych.

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x