https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Referat Partner Serwis podczas konferencji branżowej - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Referat Partner Serwis podczas konferencji branżowej

publikacja: 25 czerwca 2019

W dniach 17 – 19 czerwca w Kazimierzu Dolnym odbyła się XII Konferencja Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym.

Jest to jedyna w Polsce branżowa konferencja dla szefów utrzymania ruchu odpowiedzialnych za remonty w zakładach chemicznych, rafineryjnych i petrochemicznych. W tegorocznej edycji podejmowane były tematy napraw i remontów maszyn i urządzeń, efektywności w utrzymaniu ruchu, optymalizacji kosztów, diagnostyki w utrzymaniu ruchu oraz automatyki i sterowania.

Drugi dzień konferencji rozpoczął się panelem dyskusyjnym "Czwarta generacja UR. Narzędzia wspierające pracę inżyniera". Panel rozpoczał się referatem "Sztuczna inteligencja w utrzymaniu ruchu" prezentowanym przez Dariusza Szczęsnego, Dyrektora Centrum Serwisowego w Dąbrowie Górniczej (Partner Serwis) oraz Pana Kazimierza Gawrońskiego (MGTECH) jako reprezentantów firm Partner Serwis, Maintenace Partners oraz MGTECH.

"10 lat temu firma Maintenance Partners zorientowała się, że zmienia się sytuacja na rynku i klienci poszukują różnych rozwiązań. Potrzeby są różne na szczeblach zarządzania i na poziomie zarządu. Panowie skupiają się na tym, jaka jest przyszłość posiadanych urządzeń. Na wydziałach produkcyjnych zastanawiają się jak podnieść wydajność, czy obecna jest optymalna? Na wydziałach UR zastanawiają się natomiast, jak skrócić czas między postojami, jakich części nie ma na magazynach, a jakie są, a być może nie powinno ich być. Przychodzi jednak taki czas, że trzeba zdecydować o wymianie urządzeń. Firma Maintenance Partners uruchomiła w 2008 roku projekt, który miał dać odpowiedź na te pytania. Zaczęło się od turbin wiatrowych, a obecnie ten system pracuje na turbinach parowych, gazowych i nie tylko” – wyjaśniali prelegenci.

Podczas konferencji na stoisku firmowym Partner Serwis z potencjalnymi klientami rozmawiali Waldemar Duży (Dyrektor Centrum Serwisowego w Legnicy) oraz Jarosław Małkiewicz (Dyrektor Marketingu).

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x