https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Układ napędowy, naprawa napędu - KSUN - Partner Serwis
Expand sidebar

Kompleksowy serwis układu napędowego

MASZ PROBLEM Z POPRAWNYM DZIAŁANIEM UKŁADÓW NAPĘDÓW W TWOIM ZAKŁADZIE?

NIE MOŻESZ ZIDENTYFIKOWAĆ PRAWDZIWYCH PRZYCZYN AWARII?

NIE JESTEŚ ZADOWOLONY Z NAPRAWY NAPĘDÓW I USŁUG OBECNEGO DOSTAWCY?

Partner Serwis jest ogólnopolską wielowarsztatową firmą świadczącą bardzo szeroki zakres usług serwisowych dla większości branż przemysłu w Polsce. Dzięki wysokiej specjalizacji kompetencji rozwijanych przez poszczególne oddziały i zdobywanej przez wiele lat wiedzy technicznej, praktycznej oraz wiedzy na temat technologii stosowanej przez Klientów firma zdobyła doświadczenie niezbędne do oferowania kompleksowego serwisu układu napędowego (KSUN).

Kompleksowy serwis układu napędowego powstał jako odpowiedź zapotrzebowania rynku na dostawców usług serwisowych, którzy mają praktyczne i wieloletnie doświadczenie w zakresie funkcjonowania układów napędowych stosowanych w zakładach przemysłowych.

Czym zatem jest KSUN?

KSUN to szeroko rozumiana koncepcja obsługi serwisowej w zakresie układu napedowego (diagnostyka napędu, przeglądy napędu, remont i naprawa napędu, modernizacja napędu, utrzymanie ruchu napędu), czyli silników elektrycznych i komponentów przyległych tworzących cały układ napędowy. KSUN to przede wszystkim usługi prewencyjne planowane oraz usługi prewencyjne, których zakres jest określany bieżącą kondycją danego układu napędowego.

Przykładowy schemat KSUN

Diagnostyka układu napędowego

Działania prewencyjne (przeglądy i diagnostyka napędu) dla pełnego zakresu przedmiotowego układu napędowego dają większe korzyści niż w podejściu indywidualnym do poszczególnych jego elementów. Istotnym korzyściami systematycznych przeglądów i diagnostyki napędu jest mniejsza awaryjność, większa żywotność i trwałość poszczególnych elementów oraz mniejsze koszty eksploatacji. Jednak najważniejszą z korzyści jest fakt, iż Klient ma możliwość uzyskania całościowej i wiarygodnej oceny sprawności zespołu urządzeń i całego układu napędowego,  przy współpracy z jednym dostawcą usług, a dzięki temu otrzymuje wręcz natychmiastową identyfikację problemu źródłowego, doradztwo techniczne i co najważniejsze działania naprawcze.

Naprawa układu napędowego

Idąc dalej KSUN to oczywiście też remonty i naprawy napędów oraz usuwanie usterek poszczególnych elementów całego układu napędowego. Remont napędu obejmuje (patrz schemat) elementy zasilające układ w energię elektryczną - transformatory, rozdzielnice, przekształtniki, jak i jednostki napędowe, czyli silniki elektryczne oraz elementy sprzęgające i urządzenia funkcyjne, czyli napędzane - pompy, wentylatory, sprężarki. Dzięki analizie RCA i raportom technicznym identyfikowane są rzeczywiste przyczyny usterek urządzeń, dzięki czemu eliminowania jest główna przyczyna niesprawności układu napędowego, a nie przyczyny wtórne, które po ich naprawie pojawią się ponownie. Naprawy napędów mogą być dokonywane w warsztatach Partner Serwis jak również w formie serwisu obiektowego.

Modernizacje układu napędowego

KSUN to również modernizacje istniejących układów napędowych polegające na modernizacji poszczególnych ich elementów składowych włączając w to sprzedaż nowych elementów, gdy będzie to korzystniejsze ze względów technicznych dla funkcjonowania i efektywności całego układu napędowego.

 

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Grzegorz Maciosowski
Dyrektor Oddziału Serwisu w Dąbrowie Górniczej
601 097 864grzegorz.maciosowski@grupapartner.pl

Arkadiusz Stępkowski
Dyrektor Centrum Serwisowego w Elblągu
605 051 650arkadiusz.stepkowski@grupapartner.pl

Jakub Wesołowski
Dyrektor Oddziału Serwisu w Legnicy
501 445 108jakub.wesolowski@grupapartner.pl

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Do pobrania:Folder reklamowy: Komleksowy serwis ukladu napędowego
Rozmiar: 7.84MB
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x