https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Partner Serwis w GIPH - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Partner Serwis w GIPH

publikacja: 08 maja 2014
Partner Serwis została przyjęta do grona członków Górniczej Izby Przemysłowo Handlowej w sekcji przedsiębiorstw usługowych.
 
Od wielu lat oddziały Partner Serwis w Dąbrowie Górniczej i Legnicy świadczą usługi dla wielu firm z segmentu wydobywczego. W Dąbrowie Górniczej są to głównie kopalnie węgla kamiennego należące do największych spółek w Polsce, w Legnicy kopalnie należące do konglomeratu górniczo-hutniczego jak również największe kopalnie węgla brunatnego. Segment wydobywczy jest jednym z priorytetowych segmentów rynku w strategii Partner Serwis. 
 
Górnicza Izba Przemysłowo-Handlowa jest funkcjonującym do 22 lat zrzeszeniem podmiotów gospodarczych jak producenci węgla kamiennego i brunatnego, producenci maszyn i urządzeń dla segmentu wydobywczego, palcówki naukowo-badawcze i rozwojowe, ale również przedsiębiorstwa świadczące usługi dla branży wydobywczej. 
 
Należące do GIPH firmy zatrudniają ponad 130.000 pracowników. Celem organizacji jest wspieranie i ochrona interesów zrzeszonych w GIPH podmiotów gospodarczych, ich promocja w kraju i za granicą oraz kształtowanie właściwego wizerunku reprezentowanych w Izbie sektorów gospodarki.
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x