https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Modyfikacja naszych inżynierów będzie wdrożona do produkcji seryjnej? - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Modyfikacja naszych inżynierów będzie wdrożona do produkcji seryjnej?

publikacja: 11 października 2022

Ciekawy przypadek modyfikacji zrealizowanych przez inżynierów Partner Serwis z centrum serwisowego w Dąbrowie Górniczej.

Kadra inżynierska warsztatu Partner Serwis w Dąbowie Górniczej zrealizowała modernizację silnika elektycznego dla jednego z naszych stałych klientów z branży produkcji materiałów budowlanych, który miał dość poważny problem.

Diagnostyka silnika elektrycznego jednoznacznie wskazywała jako efekt tego problemu znaczne czasowe pogarszanie się z nieznanego powodu stanu izolacji uzwojenia stojana w silniku wysokiego napięcia o mocy 2700kW. 

Jako przyczynę takiego procesu zdiagnozowano…. pył szczotkowy przedostający się z układu głowicy pierścieniowej do uzwojenia stojana, który podczas pracy silnika stopniowo, acz sukcesywnie niszczył izolację. Modernizacje silnika eletrycznego dotyczyły takich modyfikacji w układzie obiegu powietrza głowicy pierścieniowej silnika, które miały poprawić wyciąganie powietrza z pyłem i jego wymianę na odpylone. Modyfikacja układu została wykonana w ramach znacznie szerszego przeglądu silnika elektrycznego z bardzo rozbudowanymi pomiarami.

Nie był to jednorazowy przypadek zrealizowany przez Partner Serwis, a kolejny silnik, który z powodzeniem został tak zmodyfikowany. Klient jest zadowolony, gdyż nie ma już problemu, a producent docenił jakość rozwiązania i rozważa zaadaptowanie i wdrożenie go do produkcji seryjnej. 

 

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x