https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Remonty pomp - Usługi Partner Serwis - Partner Serwis
Expand sidebar

Remonty pomp

Remonty pomp i zespołów pompowych

Pompa i silnik - idealne partnerstwo, kompleksowy serwis - wymierne korzyści. Kompleksowy serwis zespołu pompowego to poprawa i utrzymanie: efektywności energetycznej, wydajności i parametrów technologicznych.

65% energii zużywanej przez maszyny, urządzenia i instalacje przemysłowe jest wykorzystywane do napędzania silników elektrycznych. 20% energii zużywanej przez silniki elektryczne jest wykorzystywane do napędzania pomp.

Powyższe dane pokazują jak wielkie znaczenie praktyczne mają układy pompowe. Jednocześnie przepływowe maszyny wirujące, do których należą najpopularniejsze pompy pozwalają na uzyskanie najbardziej znaczących efektów oszczędności energii  i wydajności układu w przypadku utrzymywania urządzeń w dobrej kondycji technicznej oraz właściwego wykorzystywania w układzie pracy oraz optymalnego sterowania.

Jako firma od wielu lat specjalizująca się w remontach, diagnostyce i naprawach silników elektrycznych średniego i niskiego napięcia oraz tematyce napędu elektrycznego posiadamy kompetencje i środki techniczne do realizacji usług obejmujących zespoły pompowe. Dotyczą one zarówno samych pomp, jak i zagadnień związanych z pracą pomp w układach hydraulicznych, a przede wszystkim naszego wielkiego atutu - możliwości kompleksowej obsługi serwisowej Klientów przemysłowych posiadających pompy i silniki elektryczne „z jednej ręki”.

Posiadamy również wieloletnie, praktyczne doświadczenie w kompleksowym utrzymaniu ruchu zakładów przemysłowych, a zatem znaczące, potwierdzone kompetencje w zakresie planowania remontów, prewencji awarii i minimalizacji kosztów eksploatacji urządzeń oraz kosztów eksploatacji instalacji zawierającej zestawy pompowe.

Certyfikaty

Wyrazem uznania dla możliwości technicznych naszej Firmy w zakresie organizacji procesu remontowego pomp w wykonaniu zwykłym oraz przeciwwybuchowym jest pozytywna ocena zdolności do wykonywania przedmiotowych remontów wydana przez jednostkę notyfikowaną Zakład Badań Atestacyjnych Instytutu Techniki Górniczej KOMAG.

Stacja prób

Partner Serwis posiada własną stację prób, która pozwala w sposób bezpośredni kontrolować parametry zespołów pompowych po przeprowadzonym remoncie. Przeprowadzane badania obejmują, oprócz wyznaczenia sprawności pompy, sprawdzenie poziomu drgań, temperatury wybranych węzłów konstrukcyjnych, szczelności, wybiegu po wyłączeniu itp. Dzięki temu, Klient może być pewny, iż wykonane czynności remontowe doprowadziły urządzenie do stanu opisanego w dokumencie DTR emitowanym przez producenta. 

Naprawy i remonty

Wykonujemy remonty i naprawy pomp wszystkich wiodących producentów min. Flygt, Powen-Wafapomp, KSK, KSB, Leszczyńskiej Fabryki Pomp, Kieleckiej Fabryki Pomp, Warman, itd.

Wśród typowych grup zespołów pompowych remontujemy:
  • pompy zatapialne,
  • pompy monoblokowe,
  • pompy jednowirnikowe do wody,
  • pompy do hydrotransportu,
  • pompy wielostopniowe do wody czystej,
  • inne wg wymagań Klienta.

 

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Do pobrania:Folder reklamowy - Remonty, serwis, diagnostyka i modernizacja zespołów pompowych
Rozmiar: 4.40MB
Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x