https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Centrum szybkiego montażu przekładni - partnerstwo z Emerson - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Centrum szybkiego montażu przekładni - partnerstwo z Emerson

publikacja: 18 czerwca 2015

Dnia 28 maja b.r. w oddziale Partner Serwis w Legnicy nastąpiło uroczyste otwarcie centrum szybkiego montażu przekładni marki Emerson (dawnej Leroy-Somer).

Oddział Partner Serwis w Legnicy od kliku lat rozwijał współpracę z firmą Leroy-Somer producentem i dostawcą szerokiej oferty elementów układu napędowego (silniki, przekładnie, motoreduktory, serwomotory, falowniki, automatyka przemysłowa). Fabryka zespołów napędowych znajduje się w Poznaniu i jest kontynuatorem dawnej fabryki ZREMB Napędy Poznań.

W zeszłym roku firma Leroy-Somer została wcielona do struktury firmy Emerson Industrial Automation Polska i stała się jedną z wielu marek (Appleton, ASCO, Branson, Control Techniques, Kato Engineering, Numatics, SolaHD) znajdujących się w portfelu amerykańskiego koncernu działającego w różnych gałęziach przemysłu.

Firma Emerson realizując ekspansywną globalną strategię poszukuje na nowych docelowych rynkach  swojej działalności wyspecjalizowanych partnerów, ekspertów w danej dziedzinie, którzy mają stać się istotnym elementem w zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta.

Kompetencja, wiedza i doświadczenie Partner Serwis, pokrewieństwo segmentów rynku na których działają obie firmy oraz wcześniejsza dobra współpraca z Leroy-Somer, zaowocowały podpisaniem umowy i nadaniem Partner Serwis wyłącznej autoryzacji na serwis przekładni i motoreduktorów firmy Emerson w Polsce.

To z tej okazji na warsztacie w Legnicy zostało zorganizowane spotkanie z Klientami, które miało na celu zaprezentowanie zakresu usług wynikających z nawiązanej współpracy, przedstawienia wybranych modeli silników i przekładni oraz pokazu procesu szybkiego montażu przekładni.

Ideą powstania centrum szybkiego montażu przekładni jest zapewnienie należytej obsługi w zakresie dystrybucji i serwisu produktów marki Emerson w Polsce. Zorganizowane centrum szybkiego montażu z częściami zamiennymi dla najczęściej stosowanych w przemyśle przekładni pozwala w bardzo krótkim terminie (do 2 dni dla przekładni z serii Orthoblock 3000 w różnych konfiguracjach) dokonać doboru, złożenia, dostawy i montażu motoreduktora zgodnie z wymaganiami Klienta również jako alternatywa dla produktów takich firm jak NORD, CEV czy Rossi. Producent urządzeń udziela 12 miesięcznej gwarancji, z tytułu której Partner Serwis dokonuje niezbędnych remontów i napraw. 

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x