https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Nowy oddział Partner Serwis w Częstochowie - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Nowy oddział Partner Serwis

publikacja: 10 października 2017

Realizując swoją strategię rozwoju firma Partner Serwis z początkiem października otworzyła nowy oddział serwisu. 

Nowy oddział zlokalizowany jest w Częstochowie i powstał po zakupieniu zorganizowanej części przedsiębiorstwa od firmy  ELSEN S.A.. Firma ta m.in. posiadała w swojej ofercie świadczenie usług  z zakresu remontów i napraw silników elektrycznych oraz przeglądów innych maszyn elektrycznych, remontów transformatorów oraz chwytników elektromagnetycznych i elektromagnesów. 

W nieodległej przeszłości Partner Serwis ze względu na podobne kompetencje i zakres świadczonych usług niejednokrotnie współpracowała z firmą ELSEN realizując serwis przemysłowy dla swoich lokalnych Klientów m.in. w ISD Huta Częstochowa i Arcelor Mittal Poland. Współpraca ta sprawiła, iż to właśnie z brygady remontów maszyn elektrycznych  ELSEN`u  powstała nowa Jednostka Biznesowa stanowiąca kolejny z oddziałów Partner Serwis.

Nowy oddział serwisu ze względu na lokalizację będzie podlegał strukturalnie pod Centrum Serwisowe w Dąbrowie Górniczej i Dyrektora Dariusza Szczęsnego.

Adres nowego  oddziału to  ul. Koksowa 11,  42-202 Częstochowa, a jego szefem jest Pan Walenty Kuteraś.
 

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x