https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Nasza historia i wizja - Firma - Partner Serwis
Expand sidebar

Nasza historia i wizja

Nasza misja

Chcemy, aby nasze usługi serwisowe umożliwiały naszym klientom koncentrowanie się na podstawowej działalności.

Nasza filozofia i wartości

W firmie Partner Serwis wierzymy, że wartość dodana, którą chcemy dostarczać, opiera się na partnerskiej współpracy, a nasze zaangażowanie buduje naszą reputację. Indywidualne doskonalenie umiejętności i działanie zespołowe stanowi istotę naszego postępowania. Jesteśmy jednym, spójnym zespołem, który dąży do osiągnięcia wspólnego celu. Szanujemy się nawzajem i ufamy sobie.

Dążymy do osiągnięcia doskonałości w rozpoznawaniu potrzeb naszych Klientów i ich zaspakajaniu. Wiemy, że uznanie Klienta zdobywamy wysoką jakością i terminowością naszych usług. Nieustannie dążymy do zwiększania efektywności operacyjnej naszej firmy, która w bezpośredni sposób przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług oraz zapewnia stabilny wzrost pozycji rynkowej. Uważamy, że zaangażowanie w sprawy  zapewnienia bezpiecznych warunków pracy i ochrony środowiska jest istotnym zobowiązaniem, którego firma będzie przestrzegać.

Chcemy świadczyć najwyższej jakości szeroki zakres usług serwisowych dla przemysłu, umożliwiając tym samym naszym Klientom koncentrowanie się na prowadzeniu działalności podstawowej, ale przede wszystkim na planowaniu rozwoju.

Nasza wizja

Być wiarygodnym dostawcą, opartych na wiedzy, wybranych kompleksowych usług dla przemysłu. Stać się uznanym ekspertem technicznym.

Nasza historia

Firma Partner Serwis powstała w ramach restrukturyzacji firmy ABB - międzynarodowego koncernu oferującego swoim Klientom kompletny pakiet produktowo-serwisowy w dziedzinie energetyki i automatyki. Koncern ABB funkcjonował w Polsce dzięki przejęciu w latach 1997 - 1999 kilku warsztatów elektrycznych przy dużych zakładach przemysłowych.

W ramach licznych procesów restrukturyzacyjnych ABB w Polsce w latach 1999 - 2003 powstały dwie duże firmy: ABB Service [polski główny oddział koncernu] i ABB HK Service [oddział w Dąbrowie Górniczej obsługujący głównie Hutę Katowice]. W 2003 roku, w ramach kolejnych procesów restrukturyzacyjnych powstała Grupa Partner Sp. z o.o. która przejęła dwie spółki serwisowe: Partner Serwis i Partner Elektra. 

Od tego też roku realizowana jest strategia rozwoju w zakresie konsolidacji prowadzonej działalności. I tak dzięki odkupieniu od Mittal Steel Polska pozostałych udziałów firmy Partner Elektra od 1 marca 2010 roku obie firmy tj. Partner Serwis i Partner Elektra funkcjonują pod jednym logo - Partner Serwis Sp. z o.o. 

Długookresowym celem planowanego połączenia jest poszerzenie oferty serwisowej spółki, włączając specjalistyczne usługi z wykorzystaniem struktur wzajemnych, a także zmniejszenie kosztów funkcjonowania i koncentracja kapitału.

Firma Partner Serwis Sp. z o.o. to obecnie 11 oddziałów serwisu: Legnica,  Wrocław, Dąbrowa Górnicza, Kwidzyn, Elbląg, Olsztyn (dwie lokalizacje), Częstochowa, Działoszyn, Chorula k. Górażdży i Świecie – świadczących usługi serwisu przemysłowego i zatrudniających około 600 osób.

Wizja, misja i wartości Partner Serwis

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x