https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Nowa strona WWW - wizerunek firmy w sieci - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Nowa strona WWW - wizerunek firmy w sieci

publikacja: 04 sierpnia 2015

Nowa witryna Partner Serwis uruchomiona została w połowie lipca b.r. Nowoczesny, przejrzysty i czytelny design zgodny z dzisiejszymi standardami - tak brzmiała główna wytyczna dla procesu tworzenia nowej witryny. Nowa strona to nie tylko zmieniona szata graficzna, ale zmodyfikowana struktura i nowe funkcjonalności, dzięki którym dostęp do informacji o firmie, gamie oferowanych usług i kontaktu jest szybszy oraz bardziej intuicyjny.

Strona główna podzielona została na sekcje:

  • menu główne i ruchomy baner prezentujący nasze główne działalności z odnośnikami do podstron ze szczegółowymi informacjami,
  • „plastry” prezentujące gamę naszych usług serwisowych również odsyłające do podstron, gdzie można zapoznać się ze szczegółami danych usług,
  • aktualności z życia firmy oraz nasze oferty pracy,
  • stopka zawierająca mapę serwisu i dane rejestrowe.

Partner Serwis to firma nieustannie się rozwijająca i intensywnie działająca na rynku usług serwisowych dla przemysłu, dlatego aktywnie i nieustannie poszukujemy wykwalifikowanych pracowników. Nasza nowa witryna w czytelny sposób  prezentuje wszystkie aktualnie dostępne w danych oddziałach oferty pracy, a ponadto pozwala na samodzielne złożenie przez potencjalnego kandydata swojej aplikacji poprzez mechanizm „Aplikuj on-line” jak również stworzenie swojego CV w specjalnie przygotowanym do tego celu formularzu.

Wielooddziałowość naszej firmy i różnorodność w zakresie oraz specjalizacji danych oddziałów odnośnie realizacji poszczególnych usług zrodziła konieczność wdrożenia w strukturę witryny nowej funkcjonalności. Chcąc by Państwa zapytania i prośby o wycenę trafiały bezpośrednio do jak najwłaściwszej tematycznie osoby - handlowca lub inżyniera w naszej firmie na podstronie „Kontakt” znajdą Państwo specjalnie przygotowany w tym celu formularz kontaktowy. Jest on dostępny również z poziomu stopki - przycisk „Masz pytanie” jak i cały czas na każdej stronie jako dymek przy prawej krawędzi strony. Wypełniając formularz i wybierając z listy rozwijanej interesującą Państwa usługę wyświetli się lista kontaktów do osób w poszczególnych oddziałach. Następnie po zaznaczeniu kontaktu mogą Państwo skorzystać z formularza wpisując treść zapytania i wysyłając wiadomość. Tym sposobem dotrze ona bezpośrednio do właściwej osoby, która niezwłocznie odpowie na Państwa zapytanie mailowo lub telefonicznie.

Nasza strona jest dostępna w wersji angielskiej i działa na urządzeniach mobilnych.

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x