Notice: Undefined variable: _SESSION in /home/klient.dhosting.pl/netf01/grupapartner.pl/public_html/willow/core/session.php on line 21

Mechanik - Olsztyn - Oferty pracy - Partner Serwis
Expand sidebar

Mechanik

LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

Oddział w Olsztynie, al. J. Piłsudskiego 73, 10 - 449 Olsztyn

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie konserwacji i napraw maszyn i urządzeń,
  • podejmowanie działań korygujących i naprawczych,
  • bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, oraz uprawnienia spawalnicze (np. TIG, MIG/MAG, gazowe; uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego),
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach, praca I zmianowa,
  • chęć do podjęcia stałej pracy i zaangażowanie.

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • pracę I zmianową,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • stałość i terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu premiowego,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie NW, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, prywatne opieki medycznej, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • program poleceń pracowniczych (nagrody pieniężne za polecenie do pracy 1,5tyś zł),
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na specjalnych preferencyjnych warunkach,
  • narzędzia pracy,
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne,
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
"Mechanik - Olsztyn"
na adres e-mail: rekrutacja@grupapartner.pl

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgoda jest ważna przez okres 1 roku od dnia jej udzielenia. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz, że zostałem(am) poinformowany o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania oraz wycofania udzielonej zgody w każdym czasie."

Oferty pracyKontaktDla prasy

x