https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Systemy chłodzenia szaf sterowniczych i elektrycznych - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Systemy chłodzenia szaf sterowniczych i elektrycznych

publikacja: 05 maja 2021

Oddział firmy Partner Serwis we Wrocławiu współpracuje z firmą GE POWER Sp. z o.o. w obszarze utrzymania ruchu. Oprócz wykonywania prac, dotyczących kompleksowej obsługi maszyn i urządzeń na halach produkcyjnych, pod naszym nadzorem znalazły się także systemy HVACR (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja i urządzenia chłodnicze).

Poprzez rozszerzenie usług u stałego klienta, oferujemy podobne prace klientom zewnętrznym, głównie w obszarze HVACR. Wśród wielu modernizacji i instalacji, które wykonał nasz oddział, znalazły się m.in. systemy chłodzenia szaf sterowniczych na halach produkcyjnych. Pierwszy z nich firma zrealizowała w fabryce Bridgestone w Poznaniu.

System chłodzenia szaf sterowniczych linii produkcyjnej, który zainstalowano na podeście znajdującym się nad maszynami, pierwotnie był oparty na klimatyzatorach zamontowanych na drzwiach oraz na dachach rozdzielnic. Czytaj dalej...

inż. Michał Brzeziński | Kierownik działu Klimatyzacja i Wentylacja
Partner Serwis Sp. z o.o. | Oddział we Wrocławiu

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x