https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Silniki elektryczne ogólnego zastosowania - Sprzedaż silników elektrycznych - Partner Serwis
Expand sidebar

Silniki elektryczne ogólnego zastosowania

Silniki elektryczne ogólnego zastosowania pracujące w standardowych warunkach do aplikacji takich jak pompy, wentylatory, kompresory i inne.

Silniki o najlepszym stosunku jakości do ceny jeśli chodzi o zastosowanie w standardowych warunkach pracy w środowisku przemysłowym.

Dzięki niskiej wadze znajdują szczególne zastosowanie w napędach pomp, wentylatorów czy kompresorów. Dostępne w klasach sprawności od IE1 do IE4 włącznie. Silniki mogą być zasilane bezpośrednio z sieci (DOL) jak również do zasilania z falownika (VSD). 

Silniki ogólnego zastosowania mogą mieć przykręcane łapy (dzięki temu jest możliwa zmiana położenia skrzynki względem osi silnika lub zmiana formy mocowania – z łapowego na kołnierzowy, łapowo-kołnierzowy), dodatkowe chłodzenie obce (przy zasilaniu z falownika), wzmocnione łożysko (do współpracy z kołem pasowym) oraz inne modyfikacje zależne od konkretnych wymagań.

W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na moc dostępne jest rozwiązanie „increased power” – tzw. silnik progresywny. Moc odpowiadająca standardowemu silnikowi dostępna jest obudowie o stopień mniejszej (pozwala na zmniejszenie wymiarów urządzenia końcowego. Stosowane wszędzie tam, gdzie liczy się kompaktowe rozwiązanie).

Szczegółowa oferta - kontakt
W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Jacek Tadrowski
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
506 985 698

jacek.tadrowski@grupapartner.pl

Łukasz Gross
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
693 932 860

lukasz.gross@grupapartner.pl

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x