https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Nowy cykl prelekcji i Młodzieżowe Targi Pracy - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Nowy cykl prelekcji i Młodzieżowe Targi Pracy

publikacja: 28 marca 2024

Z początkiem marca b.r. #PartnerSerwis rozpoczęło nowy cykl spotkań z uczniami klasy patronackiej.
 
Tym razem spotkanie odbyło się z uczniami V klasy technikum o specjalności technik elektryk w ZSTI, Elbląg. Już za chwilę Ci uczniowie będą wychodzić z murów szkoły i planować swoją przyszłość, zatem to bardzo dobry moment, aby przypomnieć im działalność #PartnerSerwis oraz pokazać możliwości jakie daje im zatrudnienie w naszej firmie. 

#PartnerSerwis nie tylko stawia na młodych, zdolnych, ambitnych ludzi ale przede wszystkim daje im możliwości rozwoju: ▶ finansujemy studnia oraz szkolenia branżowe, ▶ przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne, ▶ uczymy i wdrażamy na etapie onbordingu. ????
 
W marcu odbyła się również kolejna edycja Młodzieżowych Targów Pracy organizowana przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu wraz z Zespołem Szkół Zawodowych nr 1. 
Była to niepowtarzalna okazja dla młodzieży szkół ponadpodstawowych, aby odkryć swoją ścieżkę zawodową i edukacyjną. To także szansa na poznanie przyszłych pracodawców, porozmawianie z ekspertami i poczucie się pewniej na rynku pracy.
 
Oczywiście nie mogło zabraknąć #PartnerSerwis jako znaczącego lokalnego pracodawcy, który bardzo chętnie wspiera młode talenty pomagając: ▶ odnaleźć ich prace marzeń, ▶ poznać przyszłego pracodawcę, ▶ nawiązać pierwsze branżowe kontakty, ▶ porozmawiać i poczuć się pewniej na rynku pracy.
Młodzieżowe Targi Pracy to nie tylko szansa na znalezienie pracy lub stażu, ale także okazja do rozwijania się i poznania ludzi z branży. #PartnerSerwis wspiera młode talenty w dalszym rozwoju.
 
Nieważne, czy jesteś na początku swojej drogi zawodowej, szukasz zmiany, czy po prostu chcesz poczuć, co Cię pasjonuje zainspiruj się i rozwiń skrzydła w kierunku swoich marzeń zawodowych.

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Joanna Iskrzak
Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
607 230 252joanna.iskrzak@grupapartner.pl

Karolina Roszak-Białkowska
Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
661 607 113karolina.roszak@grupapartner.pl

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x