buy 100% authentic luxury filipinonet with a 2 year warranty and free ground shipping! retail all of the world's luxury brand https://www.tagheuerwatches.to/. the many who sells the best movadowatches can be described as control masterpiece. https://es.upscalerolex.to/ price list. the best https://www.sevenfridayreplica.ru in the world themed using the long 28th century american extensive railway platform within your community hall about the ribs dome. this famous burberryreplica.ru gives you maturity and successful feeling in every place you go. Kontakt - Partner Serwis

Kontakt

Nasze oddziały

  • Centrum Serwisowe - ul. Złotoryjska 180, 59-220 Legnica
    tel. 76 819 90 60 tel. 76 819 90 73
  • Oddział Serwisu - ul. Fabryczna 10, 53-609 Wrocław
    +48 609 114 475
  • Centrum Serwisowe - ul. Lotnicza 1, 82-500 Kwidzyn
    +48 785 855 435
  • Oddział Serwisu - ul. Leonharda 9, 10-449 Olsztyn
    tel. 89 539 45 03
  • Centrum Serwisowe - ul. Aleja Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza
    tel. 32 792 72 29, tel. 32 792 85 90
  • Centrum Serwisowe - ul. Stoczniowa 2, 82-300 Elbląg
    tel. 55 239 22 43
  • Dział Księgowości - ul. Kraszewskiego 48/10, 05-800 Pruszków
    tel. 22 244 07 25
  • Oddział Dystrybucji - ul. Lotnicza 6, 82 - 500 Kwidzyn
    +48 661 605 806
  • Oddział Serwisu - ul. Koksowa 11, 42-202 Częstochowa
    +48 602 399 346
  • Oddział Serwisu - ul. Przemysłowa 17, Trębaczew, 98-355 Działoszyn
    +48 602 399 346
  • Oddział serwisu - ul. Cementowa 1, 47-316 Chorula k. Górażdże
    +48 786 813 989

Masz pytanie? wybierz tematykę pytania i prześlij wiadomośćUwaga: Prosimy o odznaczenie formułki w celu wypełnienia pól formularza

Dane osobowe


Dane kontaktowe Prosimy uzupełnić dane kontaktowe.





Tematyka zapytania Prosimy wybrać z poniższej listy zakres zapytania, a wyświetlona zostanie lista kontaktów do naszych specjalistów.

Lista kontaktów Aby wyświetlić listę kontaktów wybierz tematykę zapytania.


Treść zapytania Prosimy wpisać szczegóły zapytania.

Management


Paweł Boczek
Prezes Zarządu

Grzegorz Czech
Wiceprezes Zarządu

Dariusz Szczęsny
Wiceprezes Zarządu
601 675 714dariusz.szczesny@grupapartner.pl

Arkadiusz Stępkowski
Wiceprezes Zarządu
605 051 650arkadiusz.stepkowski@grupapartner.pl

Piotr Stachurski
Dyrektor Finansowy
516 290 921piotr.stachurski@grupapartner.pl

Agata Sudujko
Główna Księgowa
22 244 07 25agata.sudujko@grupapartner.pl

Edyta Hyla
Dyrektor Personalny
785 882 762edyta.hyla@grupapartner.pl

Jarosław Pietrzak
Dyrektor IT
504 970 337jaroslaw.pietrzak@grupapartner.pl

Jarosław Małkiewicz
Dyrektor Centrum Dystrybucji
601 097 886jaroslaw.malkiewicz@grupapartner.pl

Kazimierz Grygorcewicz
Dyrektor ds. Klientów Kluczowych
605 221 312kazimierz.grygorcewicz@grupapartner.pl

Marcin Buczkowski
Dyrektor Centrum Serwisowego Kwidzyn
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Leszek Klimiuk
Dyrektor Centrum Serwisowego Legnica
505 306 811leszek.klimiuk@grupapartner.pl

Piotr Nowak
Kierownik Oddziału Serwisu Olsztyn
605 254 733piotr.nowak@grupapartner.pl

Mariusz Szpunar
Kierownik Oddziału Serwisu Wrocław
609 114 475mariusz.szpunar@grupapartner.pl

Walenty Kuteraś
Kierownik Oddziału Serwisu Częstochowa / Działoszyn
602 399 346walenty.kuteras@grupapartner.pl

Tomasz Bekiesz
Kierownik Oddziału Serwisu Chorula
786 813 989tomasz.bekiesz@grupapartner.pl

Damian Zając
Specjalista ds. marketingu
661 883 855damian.zajac@grupapartner.pl

Ewelina Kukwa
Pełnomocnik ds. ochrony danych osobowych
22 244 07 25ewelina.kukwa@grupapartner.pl

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x