https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Motor Management - Partner Serwis
Expand sidebar

Motor Management

Utrzymanie ruchu silników elektrycznych

Motor Management to  sposób zarządzania i realizacji utrzymania ruchu silników elektrycznych, oparty na idei outsourcingu. Stały postęp techniczny w dziedzinie napędów powoduje, że wskazane jest przekazanie zadań z zakresu diagnostyki oraz serwisu silników firmie specjalizującej się w tej branży.

W ramach Motor Management Partner Serwis proponuje przejęcie odpowiedzialności za wszystkie lub większość działań związanych z serwisem silników elektrycznych na podstawie umowy o charakterze ryczałtowym. Zawarcie tego typu porozumienia jest poprzedzone audytem techniczno-ekonomicznym, mającym na celu ustalenie optymalnego rozwiązania dla określonego przedsiębiorstwa.

Analiza zgromadzonych informacji z obszaru organizacji utrzymania ruchu, ponoszonych kosztów, stanu technicznego maszyn oraz wymaganej dostępności poszczególnych ciągów technologicznych pozwala na zdefiniowanie zakresu (zestawienie napędów oraz lista czynności serwisowych), ceny i wskaźników oceny umowy Motor Management. Podstawową korzyścią wynikającą z zawarcia umowy Motor Management jest optymalizacja całkowitych kosztów związanych z utrzymaniem ruchu silników elektrycznych ze szczególnym uwzględnieniem dostępności maszyn dla celów produkcyjnych. Partner Srwis osiąga tak postawiony cel poprzez wdrożenie zaawansowanych technik i metod diagnostycznych, położenie nacisku na obiektowe działania prewencyjne oraz wykorzystanie profesjonalnego potencjału warsztatowego.

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Arkadiusz Stępkowski
Dyrektor Centrum Serwisowego w Elblągu
605 051 650arkadiusz.stepkowski@grupapartner.pl

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Do pobrania:Folder reklamowy: Remonty i diagnostyka maszyn elektrycznych
Rozmiar: 2.26MB
Referencje: Utrzymanie ruchu silników elektrycznych - Veriplast Poland Sp. z o.o.
Rozmiar: 83.99kB
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x