https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Modernizacja suwnic - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Modernizacja suwnic

publikacja: 05 kwietnia 2023

Partner Serwis to nie tylko  serwis warsztatowy i nie tylko serwis maszyn elektrycznych. W szerokiej ofercie skierowanej do firm z różnych branż przemysłowych w Polsce Partner Serwis prowadzi również serwis obiektowyświadcząc usługi serwisowe o określonym zakresie na zakładzie/obiekcie w miejscu pracy/zainstalowania urządzenia/maszyny …. tak jak m. in. serwis urzadzen dźwignicowych, serwis suwnic, serwis dźwigów, serwis wind towarowych, serwis żurawi, serwis wciagników.

Partner Serwis zrealizowało ostatnio projekt modernizacji suwnic 100/20T w ilości sztuk dwóch, które na co dzień pracują w elektrowni. Projekt był zrealizowany kompleksowo tj. od opracowania dokumentacji technicznej z UDT do odbioru z UDT.

W ramach projektu zmodernizowano uklad napedowy tj. m. in. wymieniono stare przekształtniki DC i całe okablowanie. Zmodernizowano układ sterowania poprzez montaż sterowania radiowego z obsługą dwóch suwnic za pomocą jednego nadajnika do pracy w tandemie i wymieniono pulpity operatora w kabine zamontowano układy antykolizyjne.

Obserwuj #PartnerSewis na LinkedIn.

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Jarosław Chmurak
Kierownik Działu Serwisu i Modernizacji Dźwignic
605440167jaroslaw.chmurak@grupapartner.pl

Arkadiusz Stępkowski
Dyrektor Centrum Serwisowego w Elblągu
605 051 650arkadiusz.stepkowski@grupapartner.pl

Piotr Nowak
Kierownik Oddziału Serwisu w Olsztynie
605 254 733piotr.nowak@grupapartner.pl

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x