https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Podpisanie umowy o współpracy - powstanie Maintenance365 - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Podpisanie umowy o współpracy - powstanie Maintenance365

publikacja: 18 listopada 2020

W odpowiedzi na zapytania i zapotrzebowanie rynku firmy Elmodis i Partner Serwis podpisały w siedzibie Elmodis w Krakowie umowę dotyczącą współpracy, w ramach której obie firmy będą świadczyć Klientom wspólną usługę pod nazwą Maintenance 365.    

logo Elmondis   logo Partner Serwis

Maintenance 365 jest rozwiązaniem zbudowanym w oparciu o wieloletnie doświadczenie Partner Serwis w serwisie i diagnostyce maszyn elektrycznych w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami z obszaru Przemysłu 4.0 dostarczanymi przez Elmodis. Klient otrzymuje nowoczesne, kompletne rozwiązanie pozwalające na optymalizację całkowitych kosztów utrzymania ruchu maszyn wirnikowych (pompy, dmuchawy, wentylatory).

Maintenance 365 to system zapewniający dostęp ON-LINE do monitorowanych parametrów maszyn przez 24h / 7 dni, wykorzystujący mechanizmy „machine learning” oraz wspomagany przez inżynierów – diagnostów.

Synergia ciągłego dostępu ON-LINE do maszyn z możliwością zaproponowania i podjęcia właściwych działań w odpowiednim momencie minimalizuje zatem nie tylko ryzyko nieprzewidzianych awarii, lecz także pozwala optymalizować czas i koszty planowanych przestojów, będąc unikalną propozycją wartości dla naszych wspólnych Klientów.

Jednocześnie należy podkreślić, iż zbierane i przetwarzane informacje umożliwiają nie tylko na odpowiednio wczesne wykrywanie uszkodzeń, ale również poprawę efektywności wykorzystania maszyn napędzanych silnikami elektrycznymi (zużycie energii, sprawność).

 

logo usługi Maintenance365

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x