https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Partner Serwis na MAINTENANCE 2017 - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Partner Serwis na MAINTENANCE 2017

publikacja: 10 sierpnia 2017

W dniach 18-19 października odbędzie się kolejna 8 edycja Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE 2017. 

Partner Serwis serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska firmowego, które zlokalizowane będzie w hali "Wisła" pod numerem A12.

Na naszym stoisku zapoznają się Państwo bliżej z tym co oferujemy w ramach outsourcingu utrzymania ruchu, jakie mamy podejście do prowadzenia tego rodzaju usług i na co kładziemy nacisk przy ich realizacji. Będą mogli Państwo też porozmawiać o wymiernych korzyściach jakie jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować w ramach kontraktu na utrzymanie ruchu i dlaczego warto rozpatrzyć współpracę z Partner Serwis w tym zakresie.

Targi Maintenance 2017 to jedno z największych wydarzeń targowych w Polsce gromadzące w jednym miejscu dostawców oferujących kompleskowe technologie i metody mające na celu zapobieganie nieplanowanym przestojom produkcyjnym i podnoszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych różnych gałęzi przemysłu. Targi Maintenance z każdą kolejną edycją umacniają swoją pozycję jako największe targi dotyczące utrzymania ruchu w Polsce, dzięki coraz większej liczbie wystawców jak i osób odwiedzających, które są zainteresowane szukaniem konkretnych i wymiernych korzyści wynikających z profesjonalnego i efektywnego utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych.

Wstęp na targi jest wolny po dokonaniu rejestracji zwiedzającego.

Zapraszamy od 18 października w godz. 9:30 - 16:30, do 19 października w godz. 9:30 - 16:00

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Hala "Wisła", stoisko A12

 

znacznik - Dowiedz się więcej

Dowiedz się dlaczego warto podjąć współpracę z Partner Serwis w zakresie outsourcingu utrzymania ruchu?

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x