https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Partner serwis wzmacnia pozycję na rynku - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Partner serwis wzmacnia pozycję na rynku

publikacja: 31 sierpnia 2023

W Partner Serwis stale aktywnie poszukujemy możliwości rozwoju. 

W dzisiejszym świecie przemysłowym klienci oczekują od swoich partnerów/dostawców kompleksowego podejścia w rozwiązywaniu ich bieżących problemów, co niejednokrotnie wyraża się koniecznością opracowania wstępnej koncepcji, później projektu, a w końcowym etapie wzięcia odpowiedzialności za wykonanie zgodnie z założeniami.
 
Jednym z wektorów naszego rozwoju jest stały proces monitoringu firm działających w ogólnie rozumianej branży usług serwisowych dla przemysłu. Ma to na celu poszukiwanie możliwości poszerzania swoich kompetencji, know-how, wchodzenia w nowe specjalności, zakresy serwisu czy też regiony. 

Wraz z początkiem roku sfinalizowane zostały procesy w wyniku których Grupa Partner nabyła udziały w dwóch organizacjach działających w tym obszarze. Działania te mają na celu budowanie lepszej pozycji rynkowej Partner Serwis i są elementem strategii rozwoju. 
Oddział Partner Serwis w Olsztynie cały czas dynamicznie się rozwija, poszerza zakres świadczonych usług i zdobywa nowe kompetencje. Obecnie otrzymał duże wsparcie w zakresie obsługi jednego z naszych głównych klientów. Firma PROMET-STAL istnieje od początku lat 90. Przedmiotem jej działalności jest projektowanie maszyn i urządzeń dla linii produkcyjnych, ich budowa oraz serwis. Prowadzi również usługi obróbki skrawaniem oraz projektuje, wykonuje i montuje konstrukcje stalowe. Realizuje modernizacje istniejących linii technologicznych, prowadzi serwis ich głównych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wykonuje części zamienne.Zakład Usług Elektrycznych  Remel również istnieje od początku lat 90, skupiając się głównie na realizacji remontów maszyn elektrycznych, projektowaniu, wykonawstwie i naprawach instalacji elektrycznych. Firma świadczy usługi pomiarów, badań i diagnostyki maszyn elektrycznych oraz prowadzi prace re-montowe i konserwacyjne urządzeń dźwignicowych. Nabycie udziałów w tym podmiocie jest odpowiedzią na potrzeby klientów z regionu, w którym wzrasta zainteresowanie świadczonymi przez Partner Serwis usługami kompleksowego ser-wisu przemysłowego, jak również związane z tym zapotrzebowanie zwiększenia "mocy przerobowej" obecnych w regionie warsztatów.

Sieć warsztatów Partner Serwis zyskała istotne wsparcie w zakresie nowych kompetencji i rozszerzenia tych już posiadanych. W Partner Serwis jesteśmy przekonani, iż dzięki tym krokom zgodnie z misją nasze usługi utrzymania ruchu i serwisu przemysłowego będą umożliwiały klientom obecnym jak i przyszłym koncentrowanie się wyłącznie na ich podstawowej działalności bez obaw o sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie produkcji. 
 
Koleżanki i Kolegów z ZUE Remel i PROMET-STAL serdecznie witamy w Grupa Partner.  Jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości wszyscy zauważymy korzyści płynące z bieżącej współpracy.
©

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x