https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Uczniowie na wizycie - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Uczniowie na wizycie

publikacja: 22 listopada 2023

Z początkiem listopada została zorganizowana wycieczka uczniów ostatniej tj. 5 klasy specjalności technik elektryk Zespołu Szkół Techniczno -  Informatycznych w Elblągu do oddziału #PartnerSerwis, który mieści się w lokalizacji Zakładu Produkcji Turbin GE Power.

Tego dnia uczniowie mogli zobaczyć jak zakład funkcjonuje od środka, poznać specyfikę pracy elektryków utrzymania ruchu oraz dopytać o możliwości współpracy po zakończeniu szkoły. Przewodnikiem po zakładzie był Piotr Sinkiewicz, który od 2014 roku jest kierownikiem / inżynierem serwisu w #PartnerSerwis.

Szef oddziału przeprowadził wycieczkę po hali produkcji turbin. Opowiedział o zakresie prac i odpowiedzialności serwisantów / inżynierów #PartnerSerwis na zakładzie klienta. Oprowadził po stanowiskach, gdzie pracują mniejsze i większe obrabiarki CNC, które są pod stałą opieką serwisową naszych służb w ramach kontraktu #UtrzymanieRuchu. Informował o zakresie prac jakie już były wykonane przez naszych serwisantów przy obrabiarkach, jak remonty i modernizację napędów czy sterowania. Przedstawił też ogólny zarys prac  bieżących i planowanych w najbliższym czasie.

Na bieżąco odpowiadał na pojawiające się pytania uczniów o proces technologiczny, o tryb pracy serwisantów, o ich dostępność do pracy nieuwzględnianych w kontrakcie, o częstotliwość awarii.

Uczniom przedstawiono informacje o możliwościach przyszłej współpracy z #PartnerSerwis, po zakończeniu ich nauki, po otrzymaniu tytułu technika elektryka, gdzie mają otwarte drzwi do zebrania doświadczenia w tej profesji, gdzie otrzymają pewne korzyści i benefity wynikające z umowy o pracę, gdzie młodzi i ambitni pracownicy mogą się rozwijać poprzez system szkoleń, dofinansowania studiów i rozwijać swoje umiejętności przy realizacji ciekawych zleceń, zdobywać cenne know-how, nowe uprawnienia i certyfikaty.

- Po raz pierwszy zobaczyliśmy z bliska turbiny, warto było tu przyjść – poinformował jeden z uczniów - wcześniej nie mieliśmy wyobrażenia o wykorzystywanych tutaj technologiach.

Tych, uczniów, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w tym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z działem HR, który cyklicznie będzie organizował takie spotkania dla uczniów klas objętych patronatem.

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Joanna Iskrzak
Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
607 230 252joanna.iskrzak@grupapartner.pl

Karolina Roszak-Białkowska
Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
661 607 113karolina.roszak@grupapartner.pl

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x