https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Partner Serwis Mistrzem!!! - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Partner Serwis Mistrzem!!!

publikacja: 29 października 2013

XXXVII Dni Nauki i Techniki Zagłębia Miedziowego to coroczne wydarzenie organizowane przez Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Legnicy wraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Górnictwa (SITG) w Lubinie. W ramach tego wydarzenia, co 2 lata organizowany jest konkurs „Mistrza Techniki NOT Zagłębia Miedziowego”, który ma na celu promocję wybitnych rozwiązań i innowacji w dziedzinie techniki inżynierii.

Partner Serwis już niejednokrotnie brało udział w w/w konkursie zdobywając nagrody m.in. za prekursorskie i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie ciężkich rozruchów silników elektrycznych, czyli opracowanie rozruszników wiroprądowych WIRLEG.

W tym roku oddział Partner Serwis w Legnicy zgłosił do konkursu innowacyjne rozwiązanie dot. silników synchronicznych wzbudzanych magnesami trwałymi.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w czerwcu bieżącego roku, a wyniki ogłoszone zostały podczas obchodów Dni Nauki i Techniki Zagłębia Miedziowego w dniu 17 października.

Innowacja Partner Serwis - Silniki synchroniczne wzbudzane magnesami trwałymi – otrzymała I Nagrodę w Konkursie Mistrz Techniki Zagłębia Miedziowego 2013. Jest to prestiżowa nagroda w środowisku Zagłębia Miedziowego, promująca Partner Serwis w zakresie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie poprawy efektywności energetycznej.

Dokładny artykuł prezentujący wyniki badań oraz całą innowację został opublikowany w dwutygodniku Przegląd Techniczny nr 21-22/2013.

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x