https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Remonty wentylatorów - Usługi Partner Serwis - Partner Serwis
Expand sidebar

Remonty wentylatorów

Partner Serwis pośród szerokiej gamy usług serwisu dla przemysłu realizuje również remonty wentylatorów różnego rodzaju:

  • promieniowych (jedno- dwustopniowych),
  • osiowych,
  • kanałowych,
  • dachowych,
  • chemoodpornych,
  • oddymiających,
  • wysokoprężnych,
  • innych.

Remont wentylatora realizowany jest zarówno w odniesieniu do część eklektycznej jak i mechanicznej urządzenia. Remonty wentylatorów mogą obejmować zarówno wyselekcjonowane fragmenty działań serwisowych jak naprawy, okresowe konserwacje, sporadyczne lub systematyczne (w zależności od potrzeb Klienta) przeglądy i diagnostykę, wymianę, montaż, demontaż, czy też relokację wentylatorów.  

Remont wentylatora (czy też remonty zespołu wentylatorów) może być realizowany również kompleksowo tj. od zdiagnozowania przyczyn awarii czy niepoprawnego działania, usunięcia awarii/przyczyny poprzez naprawę, modernizację, automatyzację, retrofit wentylatora, aż do ponownego montażu wentylatora i uruchomienia oraz diagnostyki po serwisowej.

Możliwe jest również przejęcie opieki serwisowej nad wentylatorami czy też całymi systemami chłodzenia, wentylacji, klimatyzacji w ramach umowy ryczałtowej utrzymania ruchu.

Szeroko rozumiany serwis wentylatorów dokonywany jest również w ramach realizacji projektów i wdrożenia aplikacji związanych z systemami klimatyzacji, wentylacji czy chłodzenia, zarówno urządzeń, części linii produkcyjnych, czy też całych zakładów. Partner Serwis realizuje wdrożenia od zaprojektowania kompletnego dedykowanego układu wentylacyjnego, doboru i dostawy właściwych dla potrzeb Klienta urządzeń, ich montaż i uruchomienie oraz utrzymanie ruchu w ramach umów ryczałtowych.

Oczywiście w ramach potrzeb dokonywane są również modernizacje wentylatorów i centrali wentylacyjnych polegające na modernizacji części napędowej i zasilania, jak również automatyzacji sterowania w oparciu o czujniki i detektory jakości powietrza.

Dowiedz się więcej o tym jak pracujemy...

 

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Piotr Nowak
Kierownik Oddziału Serwisu w Olsztynie
605 254 733piotr.nowak@grupapartner.pl

Mariusz Szpunar
Kierownik Oddziału Serwisu we Wrocławiu
609 114 475mariusz.szpunar@grupapartner.pl

Marcin Buczkowski
Kierownik Oddziału Serwisu w Kwidzynie
785 883 503marcin.buczkowski@grupapartner.pl

Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x