https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Jesienne targi pracy i edukacji w Elblągu - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Jesienne targi pracy i edukacji w Elblągu

publikacja: 30 października 2023

Dnia 24 października b.r. Partner Serwis uczestniczyło w Jesiennej Edycji Elbląskich Targów Pracy i Edukacji, która odbyła w hali sportowo-widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej w Elblągu.

Podczas targów zaprezentowało się łącznie 61 wystawców, 41 pracodawców z Elbląga i regionu oraz 20 szkół. Nowością podczas tej edycji wydarzenia była strefa dla pracodawcy, gdzie udzielano informacji o Krajowym Funduszu Szkoleniowym, czyli o możliwości szkolenia pracowników oraz o refundowanych miejscach pracy dla bezrobotnych. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodych osób poszukujących swojej drogi kariery zawodowej. Osoby bezrobotne, poszukujące pracy oraz młodzież miały okazję zapoznać się z ofertą wystawców z aktualnymi potrzebami na rynku pracy oraz zapoznać się z zawodami. Nie brakowało też czasu na rozmowy. Młodzi ludzie bardzo chętnie podchodzili do stanowisk zadając pytania jaki zawód warto wybrać? I dlaczego?

Wydarzenie trwało kilka godzin i przyciągnęło setki zainteresowanych.

“Po raz pierwszy bierzemy udział w targach i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Poszukujemy blisko dziesięciu pracowników na stanowiska: magazyniera, mechanika, elektryka, czy elektronika. Zainteresowanie jest naprawdę spore, trafiło się nam już kilka CV. Ta impreza to dla pracodawcy okazja, aby znaleźć pracownia, a także się pokazać. Myślę, że to dobra reklama dla pracodawców i szansa dla osób, poszukujących pracy.”

- mówił podczas eventu Marcin Górak zastępca kierownika jednego z oddziałów Partner Serwis w Elblągu dla jednego z lokalnych portali.

Partner Serwis cieszyło się bardzo dużymi zainteresowaniem. Kilkadziesiąt osób pytało naszych pracowników o zasady rekrutacji, możliwości rozwoju i awansu, przyjęcia na staż / praktyki, programy szkoleń, aktualne oferty pracy oraz benefity.

Targi pracy to dobra forma budowania wizerunku#TeamPartnerSerwisi wiarygodnego pracodawcy w regionie.

#pracaPartnerSerwis oddział serwisu w Elblągu.

 

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Joanna Iskrzak
Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
607 230 252joanna.iskrzak@grupapartner.pl

Karolina Roszak-Białkowska
Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi
661 607 113karolina.roszak@grupapartner.pl

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x