Expand sidebar

Remonty elektromieszaczy

Remonty i serwis elektromieszaczy stali ciekłej

Linie ciągłego odlewania stali COS w hutnictwie wyposażone są w mieszadła elektromagnetyczne, których zadaniem jest mieszanie płynnej stali w krzepnącej żyle wypływającej z krystalizatora maszyny COS. Efektem tego procesu jest uzyskanie równomiernego rozkładu domieszek na całym przekroju zakrzepłej żyły.

Mieszadła pracują w ekstremalnie trudnych warunkach. Konieczność wytworzenia silnego zmiennego pola magnetycznego wiąże się z przepływem przez cewki mieszadła dużych prądów, co skutkuje pojawieniem się znaczących sił elektrodynamicznych i wydzielaniem się ciepła. Dodatkowo mieszadło pracuje w bezpośredniej bliskości gorącej stali. 

Partner Serwis posiada doświadczenie w remontach tego typu urządzeń. Zakres remontu może obejmować odbudowę układu izolacyjnego jak również wykonanie i wymianę elementów mieszadła a w szczególności jego cewek i układu chłodzenia.

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Dariusz Szczęsny
Kierownik Oddziału Serwisu w Dąbrowie Górniczej
601 675 714dariusz.szczesny@grupapartner.pl

Jakub Wesołowski
Dyrektor Oddziału Serwisu w Legnicy
501 445 108jakub.wesolowski@grupapartner.pl

Do pobrania:Folder reklamowy: Remonty i diagnostyka maszyn elektrycznych
Rozmiar: 2.26MB
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x