https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Remonty elektromieszaczy - Usługi Partner Serwis - Partner Serwis
Expand sidebar

Remonty elektromieszaczy

Remonty i serwis elektromieszaczy stali ciekłej

Linie ciągłego odlewania stali COS w hutnictwie wyposażone są w mieszadła elektromagnetyczne, których zadaniem jest mieszanie płynnej stali w krzepnącej żyle wypływającej z krystalizatora maszyny COS. Efektem tego procesu jest uzyskanie równomiernego rozkładu domieszek na całym przekroju zakrzepłej żyły.

Mieszadła pracują w ekstremalnie trudnych warunkach. Konieczność wytworzenia silnego zmiennego pola magnetycznego wiąże się z przepływem przez cewki mieszadła dużych prądów, co skutkuje pojawieniem się znaczących sił elektrodynamicznych i wydzielaniem się ciepła. Dodatkowo mieszadło pracuje w bezpośredniej bliskości gorącej stali. 

Partner Serwis posiada doświadczenie w remontach tego typu urządzeń. Zakres remontu może obejmować odbudowę układu izolacyjnego jak również wykonanie i wymianę elementów mieszadła a w szczególności jego cewek i układu chłodzenia.

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

    Do pobrania:Folder reklamowy: Remonty i diagnostyka maszyn elektrycznych
    Rozmiar: 2.26MB
    Oferty pracyKontaktDla prasy

    Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

    x