https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
https://www.high-endrolex.com/30
Partner Serwis na międzynarodowych targach w krakowskiej hali EXPO - Aktualności - Partner Serwis
Expand sidebar

Partner Serwis na międzynarodowych targach w krakowskiej hali EXPO

publikacja: 09 października 2019

W dniach 2-3 października w hali EXPO Kraków odbyły się już X Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE 2019.

W tym roku targi gościły 209 wystawców z 11 państw świata i prawie 3 tys. zwiedzających.

Istotnymi elementami budującymi wartość tych targów są warsztaty i seminaria tematyczne oraz konferencja z cyklu Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

Warsztaty jak co roku dotyczyły prezentacji nowych produktów, osiągnięć i pomysłów w dziedzinie utrzymania ruchu, a konferencja pozwoliła poszerzyć wiedzę dotyczącą dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w polskim i europejskim przemyśle. Podczas konferencji analizie poddane zostały tematy związane z aktualnymi trendami w obszarze utrzymania ruchu, strategiami zarządzania, optymalizacją procesów, kosztów i rozwiązań technicznych.

Partner Serwis po raz kolejny uczestniczyło w tych targach jako wystawca. Nasze stoisko przyciągnęło uwagę kilku perspektywicznych i zainteresowanych naszymi usługami potencjalnych Klientów, którzy prosili o przedstawienie szczegółów naszej oferty w zakresie outsourcingu utrzymania ruchu, ale również w zakresie świadczenia poszczególnych usług serwisowych. Nasze stoisko odwiedziło też kilku naszych obecnych Klientów z którymi mogliśmy porozmawiać na temat ich aktualnych lub niedalekich potrzeb.

Galeria zdjęć:
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x