Expand sidebar

Serwisant systemów klimatyzacji i wentylacji

LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

Oddział w Olsztynie, ul. Leonharda 9, 10-449 Olsztyn

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii,
  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach,
  • raportowanie stanu urządzeń oraz współpraca z działem technicznym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe – kierunkowe,
  • minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • znajomość obsługi w/w urządzeń,
  • znajomość automatyki układów wentylacyjno–klimatyzacyjnych,
  • znajomość podstaw mechaniki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
"Serwisant systemów klimatyzacji i wentylacji - Olsztyn"
na adres e-mail: agata.zalewska@grupapartner.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Do pobrania:Oferta pracy - Serwisant systemów klimatyzacji i wentylacji
Rozmiar: 661.65kB
KontaktDla prasy

x