Expand sidebar

Serwis przemysłowych systemów chłodniczych

Chłodnictwo to niezbędny czynnik procesu
produkcyjnego

W wielu przypadkach podczas produkcji wykonane elementy lub podzespoły należy schładzać przed dalszym przekazaniem do kolejnego etapu. Również płyny chłodzące takie jak woda, oleje, emulsje wymagają utrzymywania ich parametrów na odpowiednim poziomie. Nowoczesne technologie w dziedzinie chłodnictwa przemysłowego pozwalają na precyzyjny pomiar temperatur i dostosowanie jej do warunków określonych przez użytkownika.

Odpowiedni dobór systemu do potrzeb użytkownika

Odpowiednio dobrane urządzenie ziębnicze lub układ chłodzenia ma istotny wpływ na podwyższenie sprawności danego procesu produkcyjnego. Efektywne chłodzenie szaf elektrycznych i sterowniczych przyczynia się do wydłużenia żywotności elementów automatyki i zmniejsza ryzyko awarii. Kontrola czynników chłodzących takich jak woda i olej zmniejsza znacznie niebezpieczeństwo pogorszenia ich właściwości i wydłuża okres wymiany. Zapewnienie poprawnej temperatury i wilgotności na halach produkcyjnych oraz w pomieszczeniach laboratoryjnych w okresie wiosenno – letnim  przyczynia się do zachowania odpowiednich warunków dla danego procesu produkcyjnego lub badawczego.

Od projektu do montażu

Proces wdrażania nowego systemu chłodniczego poprzedzony jest zawsze określeniem niezbędnych parametrów jakie należy otrzymać po jego instalacji i uruchomieniu. Projektując dany układ chłodzenia należy ustalić warunki jego pracy i sprawdzić możliwości montażu. Dostawa urządzeń odbywa się zawsze od producenta do miejsca instalacji. Po uruchomieniu i pierwszej diagnozie systemu chłodniczego przekazywana jest pełna dokumentacja powykonawcza i instrukcje użytkowania.

Kompleksowa obsługa

Partner Serwis zapewnia kompleksową obsługę urządzeń chłodniczych po wykonanym montażu, remoncie lub modernizacji, w obszarze serwisu. Po zakończonej inwestycji śwaidczone są usługi w ramach gwarancji i niezbędnych przeglądów. Partner Serwis zapewnia obsługę serwisową istniejących maszyn i instalacji chłodniczych na danym zakładzie przemysłowym.

W ramach serwisu przemysłowych systemów chłodniczych Partner Serwis oferuje:

 • dobór i montaż:
  • przemysłowych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych - agregaty wody lodowej (chillery), agregaty chłodnicze do schładzania czynników w procesach produkcyjnych (olej, woda, emulsja),
  • urządzeń klimatyzacji precyzyjnej - szafy klimatyzacyjne,
  • systemów kontroli temperatury wody i oleju,
  • systemów chłodzenia szaf sterowniczych i elektrycznych,
 • kompleksowy serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
 • remonty oraz modernizacje przemysłowych systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych,
 • modernizacje automatyki oraz propozycje nowych rozwiązań sterowania układami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi na podzespołach renomowanych firm.

Dlaczego warto podjać współpracę z Partner Serwis?

 • kompleksowa realizacja inwestycji - projekt, dostawa, wykonanie, uruchomienie,
 • doświadczenie we współpracy z firmami o profilu przemysłowym,
 • doświadczeni serwisanci urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
 • możliwość podpisania umowy serwisowej obejmującej przeglądy serwisowe i usuwanie awarii,
 • wykwalifikowana kadra automatyków - projektantów.

 

Dowiesz się więcej...

Szczegółowa oferta - kontakt W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą prosimy o kontakt:

Mariusz Szpunar
Kierownik Oddziału Serwisu we Wrocławiu
609 114 475mariusz.szpunar@grupapartner.pl

Do pobrania:Folder reklamowy - Serwis przemysłowych systemów chłodniczych
Rozmiar: 299.17kB
Referencje: Instalacja systemu klimatyzacyjnego i skroplin klimatyzatorów szaf elektrycznych - SCA Hygienie Products Sp. z o.o.
Rozmiar: 1.13MB
Oferty pracyKontaktDla prasy

Strona wykorzystuje pliki cookies, które możecie Państwo kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej szczegółów w Polityce Cookies.

x