Expand sidebar

Specjalista ds. kadr i płac

LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

Oddział w Dąbrowie Górniczej, al. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

OBOWIĄZKI:

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników,
  • przygotowywanie przelewów dotyczących potrąceń z wynagrodzenia,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentami związanymi ze stosunkiem pracy,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej (akta osobowe),
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON oraz deklaracji podatkowych,
  • rozliczanie umów zleceń i umów o dzieło.

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w kadrach i płacach lub w urzędach administracyjnych (urzędy skarbowe, ZUS),
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność obsługi programu Płatnik,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • sumienność, rzetelność, wysokie umiejętności interpersonalne.

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji,
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie życzliwego i doświadczonego zespołu.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
"Specjalista ds. kadr i płac - Dąbrowa Górnicza"
na adres e-mail: joanna.iskrzak@grupapartner.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Do pobrania:Oferta pracy - Specjalista ds. kadr i płac
Rozmiar: 513.34kB
KontaktDla prasy

x