Expand sidebar

Nawijacz silników elektrycznych

LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

Oddział w Dąbrowie Górniczej, al. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza

OBOWIĄZKI:

  • uzwajanie silników elektrycznych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe - elektryk lub elektromechanik,
  • doświadczenie jako nawijacz,
  • chęć do pracy i zaangażowanie,
  • zdolność i gotowość do ewentualnych nadgodzin,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
"Nawijacz - Dąbrowa Górnicza"
na adres e-mail: joanna.iskrzak@grupapartner.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Do pobrania:Oferta pracy - Nawijacz silników elektrycznych
Rozmiar: 455.20kB
KontaktDla prasy

x