Expand sidebar

Elektromechanik

LOKALIZACJA / MIEJSCE PRACY:

Oddział w Legnicy, ul. Złotoryjska 180, 59-220 Legnica

OBOWIĄZKI:

  • bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń,
  • naprawa silników elektrycznych, pomp oraz wentylatorów, wykonywanie szaf rozdzielczych,
  • przezwajanie silników elektrycznych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromechanik) zawodowe lub średnie techniczne,
  • minimum roczne doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki,
  • mile widziane uprawnienia SEP.

KANDYDATOM PROPONUJEMY:

  • stałą pracę i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów),
  • przyjazną atmosferę pracy.

KONTAKT:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem
"Elektromechanik - Legnica"
na adres e-mail: joanna.iskrzak@grupapartner.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Do pobrania:Oferta pracy - Elektromechanik
Rozmiar: 488.82kB
KontaktDla prasy

x